ویژگی های انواع فلزیاب تصویری

ویژگی های انواع فلزیاب تصویری

در این مقاله شرکت معتبر دنیای فلزیاب شما را با ویژگی های انواع فلزیاب تصویری اشنا میکند:

فلزیاب تصویری تا حدودی تصویر اشیای زیر زمین را به شما نشان خواهد داد.

این فلزیاب دارای یک فرستنده می باشد که این فرستنده ۱۰۰ مگاهرتز قدرت دارد.

فرستنده بعد از اینکه سیگنال جستجوی خود را به زیر زمین می فرستد

منتظر برگشت تصویر آن می ماند. دقت داشته باشید از آنجایی که فلزها امواج را بر می گردانند

و دریافت نمی کنند، سیگنال فرستاده شده از طریق برگشت متوجه می شود که به فلزی برخورده است.

شما می توانید به طور عادی از فلزیاب تصویری استفاده کنید ولی اگر آن را به لب تاپ وصل کنید راحت تر می توانید تصاویر زیر زمین را کنکاش کنید و متوجه شوید که چه چیزی در زیر زمین قرار دارد. البته باید بدانید که تصویری که زیر خاک در فلزیاب تصویری نشان داده می شود قابل مشاهده نمی باشد و فقط تصاویر بسیار نامشخصی را می توانید مشاهده کنید. بیشتر افرادی که در رشته زمین شناسی تخصص دارند بهترین وسیله ای که از آن می توانند برای تحقیقات خود از آن استفاده کنند این فلزیاب می باشد.

ویژگی های انواع فلزیاب تصویری

یکی از ویژگی هایی که فلزیاب تصویری باید داشته باشد این است که از سنسور قوی بهره مند باشد تا به خوبی بتواند فلزات زمین را تشخیص دهد. اگر سنسور آن قوی نباشد به هیچ عنوان نمی تواند فلزات را پیدا کند.

شما باید توجه داشته باشید بیشترین نوع  فلزیاب تصویری که در بازار وجود دارد تقلبی می باشند و اگر می خواهید اصل آن را خریداری کنید باید از شرکت های معتبری که این نوع فلزیاب ها را می سازند تهیه کنید. فلزیاب تصویری تصویر کامل اشیای زیر زمین را به خوبی نشان نمی دهد، در اصل یک تصویر تار و تاریکی را نشان می دهد که شما از این طریق می توانید تشخیص دهید که فلز زیر زمین چه اندازه ای می باشد و یا اینکه شکل کلی آن را به خوبی نمی توانید تشخیص دهید.

نکته اخر در مورد اپراتور فلزیاب تصویری می باشد که بهتر است فرد آموزش های لازم برای استفاده از این دستگاه در شرایط مختلف را دیده باشد.

معرفی تعدادی از قوی ترین طلایاب ها برای کاوشفل

 

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن انواع دستگاه فلزیاب حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که فلزیاب را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید فلزیاب خود را ارتقا دهید .

پس از انتخاب دستگاه طلایاب و فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید ما به شما پیشرفته ترین فلزیاب را خواهیم رساند. تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد.خدمات پس از فروش شرکت دنیای فلزیاب از قبیل پاسخ گویی تلفنی و حضوری به مشتریان برای رفع اشکال در کار کردن اپراتور با دستگاه یا مشاوره در زمینه های دیگر.

جهت ارتباط با کارشناسان ما و خرید فلزیاب با ما تماس بگیرید

۰۹۳۵۵۷۰۹۲۹۲

۰۹۱۹۹۸۸۵۴۰۰

 

 

درباره ما Donya84

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *